Over JJ

Artikelindex

2008

Wanneer Waar Wat Mijl Hoe Boot
18 dec Amsterdam Vaartochtje 10 schipper Salonboot: Griffioen
29 nov Utrecht Sinterklaas intocht 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
21 nov Utrecht Watertaxi 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
11-17 okt Tyrreense zee Zeilvakantie 120 schipper Bavaria 46/Cyclades 43.4
10 okt Randmeren Delivery 25 schipper Standfast 27: Poco Loco
9 okt Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Griffioen
3 okt Utrecht Watertaxi 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
1 okt Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 15 schipper Sloep: Mr Blue
27-28 sep Friese meren Zeilweekend 40 schipper Skûtsje: Bûten Ferwachting/Brûzer
26 sep Gooimeer Proefvaart 6 schipper Standfast 27: Poco Loco
24 sep IJmeer Cursus 4 instructeur Optimist
23 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 10 schipper Platbodem: Zwaan
23 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
22 sep Amsterdam Vaartochtje 10 schipper Salonboot: Mona Lisa
20 sep Loosdrechtse Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
19 sep Vinkeveense Plassen Cursus CWO KB-1 8 instructeur Valk
18 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Westlander: Ronde Vener
17 sep IJmeer Cursus 4 instructeur Optimist
15 sep Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
14 sep Vinkeveense Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
12 sep Utrecht Vaartochtje 8 schipper Sloep: Bobbie Lotus
11 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 12 schipper Demmerick
8 sep Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
5 sep Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
2-4 sep Markermeer Vaartochtje 65 schipper Friendship 34: Vela
29 aug Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Wilhelmus
26-28 aug Markermeer CWO KJ 1&2-cursus 45 instructeur Bavaria 30: Mythos
22 aug Markermeer CWO KJ 1&2-cursus 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
21 aug Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Mona Lisa
21 aug Amsterdam Vaartochtje 10 schipper Salonboot: Mona Lisa
16-17 aug Loosdrechtse Plassen CWO KB 1-cursus 16 instructeur Valk
14 aug Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Mona Lisa
13 aug Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Friendship 34: Vela
12 aug Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Bavaria 30: Mythos
11 aug Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Friendship 34: Vela
4 aug Utrecht Muzikale botenparade 8 schipper Parlevinker: Lobster
28 juli Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
20-27 juli Friese meren, IJsselmeer, Waddenzee Zwalktocht 140 schipper Skûtsje: Sjouwer
17 juli Markermeer Bedrijfsuitje 20 schipper Bavaria 46: La Belle Différence
15 juli Markermeer Les op eigen schip 15 instructeur Oceanis 311
14 juli Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
12 juli Amsterdam Vaartochtje 10 co-schipper Salonboot: Mona Lisa
11 juli Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Bavaria 30: Mythos
5 juli Vinkeveense Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
4 juli Markermeer Begeleiden nieuwe instructeur 8 instructeur Friendship 34: Vela
26 juni Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 10 instructeur Askeladden
23 juni Markermeer Certificeringsdag 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
22 juni Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 10 schipper Demmerick
21 juni Utrecht Watertaxi 8 schipper Parlevinker: Lobster
21 juni Westeinder Plassen Les op eigen schip 15 instructeur Zeeschouw
12 juni Utrecht Tochtje door de stad 8 schipper Kagenaar: Dolphin
10 juni Vinkeveense Plassen Bedrijfsuitje 8 schipper Valk
9 juni Vinkeveense Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
30 mei Markermeer Begeleiding instructeurs 8 instructeur Friendship 34/Bavaria 30
27-28 mei Markermeer CWO KJ4 Training 30 instructeur Bavaria 30: Mythos
26 mei Vinkeveense Plassen CWO KB1-cursus 8 instructeur Valk
24-25 mei Friese meren Instructieweekend 40 instructeur Skûtsje: Bûten Ferwachting
23 mei Gooimeer Les op eigen schip 15 instructeur Schouw: Aphrodite
19 mei Markermeer CWO KJ4 Training 15 instructeur Friendship 34: Vela
17 mei Loosdrechtse Plassen CWO KB 1-cursus 8 instructeur Valk
14-15 mei Vinkeveense Plassen Begeleiden school op het water 8 instructeur Askeladden
9-12 mei Friese meren SLAK 80 schipper Skûtsje: Brûzer
30 apr Utrecht Tochtje door de stad 8 schipper Sloep: Lobster
25-27 apr Overijssel Mattenschippersrace 60 co-schipper Bons: de Skute
10 apr Markermeer CWO KJ4 Training 15 instructeur Bavaria 30: Mythos
3 apr Utrecht tochtje 8 schipper Sloep: Lobster
23-24 mrt Markermeer CWO KJ4 Training 30 trainer Friendship 34: Vela
13-16 mrt Markermeer CWO KJ4 Training 60 trainer Bavaria 30: Mythos
      1303    

Scorpion Buienradar

Contact

captcha
Herlaad

Zeilboeken

Watersportnieuws (Nauticlink)

Invalid or Broken rss link.

Zeilvideo's

IkWilZeilles op Facebook